Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže muži
- 1. kolo
8.9.2013
18:15
A01- hala2
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Tatran Třemošná
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
7.9.2013
14:45
A02
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
8.9.2013
16:00
A03
TJ Košutka "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
8.9.2013
10:30
A04
BHS Starý Plzenec "B"
-
HK Rokycany
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
- 2. kolo
15.9.2013
15:00
A05
Tatran Třemošná
-
HK Rokycany
Martin Vimr
,
15.9.2013
18:00
A06 - venku
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
BHS Starý Plzenec "B"
Martin Vimr
,
15.9.2013
17:00
A07
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Petr Sláma
,
Petr Ševčík
,
15.9.2013
17:15
A08
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
- 3. kolo
22.9.2013
14:45
A09
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
Tatran Třemošná
Martin Vimr
,
Petr Ševčík
,
22.9.2013
16:00
A10
TJ Košutka "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
21.9.2013
13:30
A11
BHS Starý Plzenec "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
22.9.2013
13:00
A12
HK Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
- 4. kolo
29.9.2013
15:00
A13
Tatran Třemošná
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
29.9.2013
17:00
A14
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
HK Rokycany
Martin Vimr
,
28.9.2013
13:30
A15
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
28.9.2013
14:45
A16
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
TJ Košutka "B"
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
- 5. kolo
6.10.2013
16:00
A17
TJ Košutka "B"
-
Tatran Třemošná
Martin Vimr
,
nezadáno
16:00
A18
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
5.10.2013
14:00
A19
HK Rokycany
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Josef Nový
,
Petr Sláma
,
6.10.2013
17:00
A20 - venku
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
- 6. kolo
13.10.2013
15:00
A21
Tatran Třemošná
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Petr Ševčík
,
Martin Vimr
,
13.10.2013
18:30
A22 - hala
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
František Koželuh
,
Zdeněk Duchaň
,
13.10.2013
16:00
A23
TJ Košutka "B"
-
BHS Starý Plzenec "B"
Pavel Mošna
,
12.10.2013
14:45
A24
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
HK Rokycany
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
- 7. kolo
19.10.2013
13:30
A25
BHS Starý Plzenec "B"
-
Tatran Třemošná
Petr Sláma
,
Josef Nový
,
19.10.2013
16:00
A26
HK Rokycany
-
TJ Košutka "B"
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
6.4.2014
18:00
A27 - hala
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
20.10.2013
16:15
A28
TJ Lokomotiva Plzeň
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Martin Vimr
,
- 8. kolo
13.4.2014
15:00
A29
Tatran Třemošná
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
13.4.2014
17:00
A30
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
13.4.2014
18:00
A31
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Měšťánek
,
12.4.2014
16:00
A32
HK Rokycany
-
BHS Starý Plzenec "B"
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
- 9. kolo
26.4.2014
16:00
A33
HK Rokycany
-
Tatran Třemošná
Josef Nový
,
Petr Ševčík
,
26.4.2014
13:30
A34
BHS Starý Plzenec "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Petr Ševčík
,
Josef Nový
,
27.4.2014
17:00
A35
TJ Košutka "B"
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Pavel Mošna
,
František Koželuh
,
27.4.2014
15:00
A36
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
- 10. kolo
4.5.2014
15:00
A37
Tatran Třemošná
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Petr Sláma
,
4.5.2014
18:15
A38
TJ Lokomotiva Plzeň
-
TJ Košutka "B"
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
4.5.2014
17:00
A39
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
BHS Starý Plzenec "B"
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
4.5.2014
18:00
A40
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
HK Rokycany
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
- 11. kolo
11.5.2014
18:15
A41
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
-
Tatran Třemošná
Pavel Růžek
,
Jaroslav März
,
10.5.2014
16:00
A42
HK Rokycany
-
Bolevec M.A.T.Plzeň
Tomáš Měšťánek
,
11.5.2014
18:15
A43
TJ Lokomotiva Plzeň
-
BHS Starý Plzenec "B"
Josef Nový
,
Petr Ševčík
,
11.5.2014
17:00
A44
TJ Košutka "B"
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
- 12. kolo
7.6.2014
15:00
A45
Tatran Třemošná
-
TJ Košutka "B"
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
18.5.2014
15:00
A46
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
BHS Starý Plzenec "B"
Petr Ševčík
,
18.5.2014
18:15
A47
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Rokycany
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
18.5.2014
17:00
A48
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Tomáš Měšťánek
,
Pavel Mošna
,
- 13. kolo
25.5.2014
17:00
A49
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
Tatran Třemošná
Josef Nový
,
Petr Sláma
,
25.5.2014
18:15
A50
TJ Lokomotiva Plzeň
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Zdeněk Duchaň
,
František Koželuh
,
24.5.2014
16:00
A51
HK Rokycany
-
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
Jaroslav März
,
Pavel Růžek
,
24.5.2014
13:30
A52
BHS Starý Plzenec "B"
-
TJ Košutka "B"
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
- 14. kolo
31.5.2014
15:00
A53
Tatran Třemošná
-
BHS Starý Plzenec "B"
Pavel Mošna
,
Josef Nový
,
31.5.2014
15:00
A54
TJ Košutka "B"
-
HK Rokycany
Eva Voláková
,
Pavla Eiseltová
,
31.5.2014
14:45
A55
TJ Sokol Šťáhlavy "B"
-
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
Tomáš Měšťánek
,
1.6.2014
17:00
A56
Bolevec M.A.T.Plzeň
-
TJ Lokomotiva Plzeň
Petr Ševčík
,
Zdeněk Duchaň
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.