Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
18.5. 17:00
A48
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
25 : 27
26.4. 16:00
A33
Rokycany - Třemošná
21 : 20
13.10. 16:00
A23
Košutka B - Plzenec "B"
26 : 30
8.9. 10:30
A04
Plzenec "B" - Rokycany
22 : 15
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
8.12. 15:00
AB063
Chodov - Bystřice p.H.
33 : 23
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
30.3. 17:00
AC105
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
16 : 30
8.12. 17:00
AC063
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 23
6.10. 09:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň
26 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
6.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - N.Veselí
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
6.10. 11:30
AJ017
Talent Plzeň - N.Veselí
33 : 35
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
Český pohár mužů
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
31.5. 14:45
video
online
Košutka B - Rokycany
27 : 24
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
10 : 0 k.
video
online
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
12
11
0
1
304 : 235
22
2
Bolevec M.A.T.
12
8
0
4
332 : 304
16
3
Košutka B
12
7
1
4
319 : 308
15
4
TJ Loko Plzeň
12
4
3
5
330 : 337
11
5
Plzenec "B"
12
5
0
7
279 : 300
10
6
Třemošná
12
3
1
8
234 : 255
7
7
Rokycany
12
1
1
10
248 : 307
3
8
Šťáhlavy "B"
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
78
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
71
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
15
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jakub Fencl
HK Rokycany
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
34
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
26
Jiří Valeš
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.