Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Karel Macho
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.9. 16:00
A10
Košutka B - TJ Loko Plzeň
34 : 34
Extraliga muži
24.5. 17:00
AA191
KP Brno - Zubří
26 : 24
17.5. 18:00
AA159
Jičín - Lovosice
27 : 27
4.5. 10:30
AA151
Hranice - Dukla
22 : 20
27.4. 16:00
AA180
Zlín - Zubří
31 : 28
20.4. 10:30
AA177
Přerov - Karviná
28 : 27
12.4. 17:00
AA144
Lovosice - Jičín
28 : 23
30.3. 10:30
AA141
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 24
15.2. 16:30
AA118
Dukla - Lovosice
26 : 26
2.2. 10:30
AA104
Karviná - KP Brno
24 : 19
7.12. 18:00
AA081
Zubří - Frýdek-Místek
26 : 32
9.11. 16:30
AA057
Dukla - Hranice
33 : 22
12.10. 17:00
AA041
Lovosice - Zubří
36 : 31
29.9. 17:00
AA027
KP Brno - Jičín
25 : 21
1.liga mužů
4.5. 16:30
AB123
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
22.2. 17:00
AB074
Loko Louny - Chodov
22 : 25
2 liga mužů JZČ
10.5. 17:30
AC128
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
6.10. 19:30
AC013
VŠ Plzeň - Šťáhlavy "B"
31 : 22
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
2.liga mužů SVČ
29.3. 17:00
AD108
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 15:30
AH128
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
22.2. 14:30
AK074
Loko Louny - SSK Talent Plzeň B
30 : 27
Český pohár mužů
6.11. 19:00
AN075
Jičín - KP Brno
28 : 23
2.10. 20:00
AN051
VŠ Plzeň - Dukla
15 : 35
31.8. 14:45
AN006
Šťáhlavy "B" - Košutka
21 : 19
W.H.I.L.
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
31.5. 14:45
video
online
Košutka B - Rokycany
27 : 24
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
10 : 0 k.
video
online
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
12
11
0
1
304 : 235
22
2
Bolevec M.A.T.
12
8
0
4
332 : 304
16
3
Košutka B
12
7
1
4
319 : 308
15
4
TJ Loko Plzeň
12
4
3
5
330 : 337
11
5
Plzenec "B"
12
5
0
7
279 : 300
10
6
Třemošná
12
3
1
8
234 : 255
7
7
Rokycany
12
1
1
10
248 : 307
3
8
Šťáhlavy "B"
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
78
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
71
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
15
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jakub Fencl
HK Rokycany
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
34
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
26
Jiří Valeš
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.