Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga žen
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
24.11. 13:00
AR052
Slavia B - Zlín B
27 : 29
16.11. 12:30
AR047
HC Plzeň - Bohunice
23 : 21
27.10. 12:30
AR060
SVŠ Plzeň A - Bohunice
13 : 19
19.10. 13:00
AR026
Kobylisy - Zlín B
27 : 21
22.9. 11:30
AR003
HC Plzeň - Olomouc B
24 : 21
2.liga žen Č
27.4. 15:00
AS123
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
23.2. 15:00
AS084
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 23
19.10. 15:00
AS026
Kobylisy B - Ústí n.L.
29 : 23
1.liga starších dorostenek
11.5. 11:15
AU051
SVŠ Plzeň - Kobylisy
40 : 25
16.2. 13:00
AU012
SVŠ Plzeň - DHK Pardubice
41 : 25
1.liga mladší dorostenky
11.5. 13:00
AW051
SVŠ Plzeň - Poruba
37 : 28
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
16.2. 14:45
AW012
SVŠ Plzeň - Háje
35 : 24
2.liga mladších dorostenek-Č
3.5. 10:30
AWA045
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
22 : 11
22.3. 17:15
AWA030
HC Plzeň - Kobylisy
37 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
24.11. 15:00
AXA025
Slavia - DHK Baník Most
20 : 20
starší žáci
21.5. 17:00
B57
Košutka - Šťáhlavy
21 : 34
23.4. 17:00
B38
Košutka - HC Plzeň
23 : 13
17.10. 18:00
B26
Talent A - HC Plzeň
41 : 6
26.9. 18:00
B14
Talent A - Šťáhlavy
26 : 19
12.9. 18:00
B04
Talent B - Talent A
7 : 26
starší žákyně
15.5. 18:00
C23
DHC Plzeň B - HC Plzeň
12 : 17
10.10. 18:00
C11
DHC Plzeň B - HC Plzeň
19 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
31.5. 14:45
video
online
Košutka B - Rokycany
27 : 24
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
10 : 0 k.
video
online
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
12
11
0
1
304 : 235
22
2
Bolevec M.A.T.
12
8
0
4
332 : 304
16
3
Košutka B
12
7
1
4
319 : 308
15
4
TJ Loko Plzeň
12
4
3
5
330 : 337
11
5
Plzenec "B"
12
5
0
7
279 : 300
10
6
Třemošná
12
3
1
8
234 : 255
7
7
Rokycany
12
1
1
10
248 : 307
3
8
Šťáhlavy "B"
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
78
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
71
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
15
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jakub Fencl
HK Rokycany
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
34
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
26
Jiří Valeš
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.