Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC115
Šťáhlavy "B" - Košutka
28 : 23
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
8.3. 17:30
AC088
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
24.11. 18:00
AC054
Bohemians - Č.Budějovice
25 : 26
17.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
15.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Liberec
40 : 22
10.11. 18:00
AD040
Slavia - Kolín
25 : 21
19.10. 18:00
AD028
HC Žatec - Ml. Boleslav
18 : 30
6.10. 17:30
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
20 : 25
28.9. 17:00
AD007
Jablonec - Slavia
23 : 22
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
15.3. 16:00
AG092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 31
4.12. 20:00
AG085
HK Lovosice - Kopřivnice
36 : 34
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 15:00
AH131
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
8.3. 15:30
AH088
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
28.9. 15:00
AH007
ELP Jablonec - D. Cerekev
29 : 17
1.liga mladších dorostenců
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
15.3. 14:00
AJ092
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 28
4.12. 16:00
AJ085
HK Lovosice - Kopřivnice
30 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:30
AK015
Liberec - Č.Budějovice
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 13:45
AO073
Liberec A - Ivančice A
21 : 24
9.2. 11:30
AO070
N. Veselí A - Ivančice A
28 : 28
9.2. 10:45
AO069
Loko Louny - Liberec A
11 : 25
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
31.5. 14:45
video
online
Košutka B - Rokycany
27 : 24
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
10 : 0 k.
video
online
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
12
11
0
1
304 : 235
22
2
Bolevec M.A.T.
12
8
0
4
332 : 304
16
3
Košutka B
12
7
1
4
319 : 308
15
4
TJ Loko Plzeň
12
4
3
5
330 : 337
11
5
Plzenec "B"
12
5
0
7
279 : 300
10
6
Třemošná
12
3
1
8
234 : 255
7
7
Rokycany
12
1
1
10
248 : 307
3
8
Šťáhlavy "B"
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
78
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
71
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
15
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jakub Fencl
HK Rokycany
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
34
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
26
Jiří Valeš
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.