Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Společná regionální liga mladších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 13:30
A52
Plzenec "B" - Košutka B
26 : 35
6.10. 17:00
A20 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
30 : 23
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA185
Karviná - Zlín
27 : 26
29.3. 17:00
AA169
KP Brno - Kopřivnice
32 : 30
1.3. 18:00
AA131
Dukla - Přerov
29 : 26
4.12. 18:00
AA085
Lovosice - Kopřivnice
32 : 24
17.11. 16:00
AA061
Zlín - Kopřivnice
34 : 22
5.10. 18:30
AA035
Dukla - KP Brno
27 : 24
28.9. 15:30
AA030
Lovosice - Hranice
33 : 26
15.9. 10:30
AA009
Hranice - KP Brno
29 : 23
1.liga mužů
15.2. 18:00
AB067
Strakonice - Jičín "B"
38 : 24
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
2 liga mužů JZČ
6.5. 19:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Košutka
27 : 16
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
22.3. 18:00
AC097
Šťáhlavy "B" - Třeboň
25 : 37
20.10. 09:30
AC028
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD074
HC Žatec - HK Lovosice B
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.4. 15:00
AG113
Talent Plzeň - Karviná
30 : 14
20.10. 13:30
AG028
Talent Plzeň - Zubří
34 : 23
1.liga mladších dorostenců
12.4. 13:00
AJ113
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
15.2. 16:00
AJ069
Strakonice - Karviná
22 : 24
23.11. 13:00
AJ054
Strakonice - Zubří
25 : 37
20.10. 11:30
AJ028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 16:00
AK063
SSK Talent Plzeň B - Liberec
45 : 22
1.12. 16:00
AK055
HK B Most - Č.Budějovice
30 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
W.H.I.L.
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 Spartak Ústí n.L. - sobota 31.5.2014 9:30!!! - výsledky
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
12 : 2
video
online
DHK B Most - Loko Cheb B
6 : 6
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - Loko Cheb A
2 : 12
video
online
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
7 : 12
video
online
Loko Cheb B - Loko Cheb A
5 : 10
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - DHK B Most
2 : 12
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
7 : 12
video
online
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 4
video
online
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
20 : 5
video
online
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
11 : 10
Tabulka střelců
Sára Pavliščáková
HK Spartak Ústí n.L. "A"
129
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
86
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
13
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb A
12
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
14
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
12
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.