Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
muži
Rozpis soutěže
Plzeňská liga Muži
Společná regionální liga mladších žákyň
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
12.4. 18:00
AC109
Šťáhlavy "B" - Bohemians
18 : 27
30.3. 17:00
AC105
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
16 : 30
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
15.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy "B" - Starý Plzenec
24 : 27
15.2. 17:00
AC067
Šťáhlavy "B" - Ledeč n.S.
24 : 19
30.11. 17:00
AC060
Košutka - Talent Plzeň "B"
25 : 29
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
21.9. 17:00
AC005
Košutka - Chodov B
29 : 14
1.liga starších dorostenců
24.11. 13:30
AG050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
38 : 26
2.liga starších dorostenců Č
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
30.11. 15:00
AH060
TJ košutka - Chrudim
26 : 26
30.11. 12:30
AH058
HC Plzeň - Chodov
19 : 36
21.9. 15:00
AH005
TJ košutka - Chodov
22 : 17
1.liga mladších dorostenců
24.11. 11:30
AJ050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
36 : 34
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:15
AO153
Dukla 6 - Jičín
22 : 20
13.4. 13:30
AO152
Zubří - HK B Most
13 : 13
13.4. 12:00
AO150
HK B Most - Jičín
10 : 16
13.4. 09:45
AO147
Dukla 6 - HK B Most
24 : 14
13.4. 09:00
AO146
Talent A - Zubří
13 : 11
Český pohár žen
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
13.9. 18:30
APR014
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
2.liga žen Č
6.4. 14:00
AS111
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 20
5.4. 15:00
AS110
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
8.12. 15:00
AS063
Slavoj Tachov - Kobylisy B
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň "B"
31.5. 14:45
video
online
Košutka B - Rokycany
27 : 24
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
10 : 0 k.
video
online
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
32 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
12
11
0
1
304 : 235
22
2
Bolevec M.A.T.
12
8
0
4
332 : 304
16
3
Košutka B
12
7
1
4
319 : 308
15
4
TJ Loko Plzeň
12
4
3
5
330 : 337
11
5
Plzenec "B"
12
5
0
7
279 : 300
10
6
Třemošná
12
3
1
8
234 : 255
7
7
Rokycany
12
1
1
10
248 : 307
3
8
Šťáhlavy "B"
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Roman Šmíd
TJ Lokomotiva Plzeň
78
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
71
Jindřich Dyk
Bolevec M.A.T.Plzeň
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
15
Tomáš Raizl
Tatran Třemošná
14
Jakub Fencl
HK Rokycany
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Luboš Nový
TJ Lokomotiva Plzeň
34
Libor Junek
TJ Lokomotiva Plzeň
26
Jiří Valeš
HK Rokycany
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.